Girişimcilere hap şeklinde bilgiler
Girişimcilere hap şeklinde bilgiler

Yazar hakkında

yazar

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde doğan yazar, ilk, orta ve lise öğrenimini aynı şehirde tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nden “Endüstri Mühendisi” olarak mezun oldu.

İş hayatının ilerleyen yıllarında Microsoft‘tan “Sistem Mühendisi” unvanını ve Maltepe Üniversitesi‘nde AB 6. Çerçeve Programı fonlarının desteğiyle gerçekleştirilen program neticesinde “KOBİ Uzmanı ve Danışmanı” unvanını aldı.

Yazar iş hayatı sürecinde,

Otomotiv sektöründe “kauçuk hortum” üreten yerli bir firmada planlama ve endüstri mühendisliği; yine otomotiv sektöründe “fren parçaları” üreten Alman ortaklı bir firmada endüstri mühendisliği ve kalite; beyaz eşya ve yapı sektörlerine “temperli cam” üreten yerli bir firmada satış ve üretim; bir dönem girişimci olarak ortağı olduğu “bilişim” firmasında yönetici ortak; yapı sektörüne “beton pompası” üreten, dalında dünyanın en büyük üreticisi olan Alman firmada teknik; Türkiye’nin en büyük sanayi odası olan İstanbul Sanayi Odası bünyesinde KOBİ’lere uluslararasılaşma ve inovasyon konularında danışmanlık hizmeti veren bir “AB projesi“nde proje uzmanı; KOSGEB girişimcilik destek programı kapsamında “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” ve ayrıca “İhracatta Hedef Pazar Tespiti” gibi konularda eğitmenlik; üretim yönetimi yazılımları konusunda faaliyet gösteren bir yazılım firmasında proje yöneticiliği olmak üzere değişik sektörlerde ve görevlerde bulundu.

Yazar evli ve iki çocuk babasıdır.

Çeşitli sosyal medya hesaplarına about.me sayfasından ulaşılabilir.


Kitabın basılı versiyonuna aşağıdaki kitapyurdu logosunu tıklayarak ulaşabilirsiniz:

Kitap hakkında bilgi edinmek için: http://girisimcilikhapi.com/kitap-hakkinda