KDV artışına inat, fiyatta indirim

Girişimcilik Hapı kitabında indirim !!!

Orta gelir tuzağından çıkmak, daha kaliteli hayatlar yaşamak için birey olarak her birimizin bilgiye yatırım yapması gerekiyor. Daha bilgili oldukça, görüş açımızı genişlettikçe, dünyayı tanıdıkça ve tecrübelendikçe daha uzun ömürlü şirketlere sahip olabileceğiz, katma değeri daha yüksek, dişe dokunan rekabetçi ürünler ve hizmetler üreteceğiz.

Geçtiğimiz günlerde kabul edilen bir kanunla e-kitapta %8, e-gazete ve e-dergide %1 olan KDV oranı, 1 Ocak 2019 tarihinden geçerli olmak üzere %18’e çıkarıldı.

Kısa zaman içerisinde, kâğıtta meydana gelen inanılmaz maliyet artışından sonra KDV oranlarının da artırılması, kendini geliştirmek isteyen insanların kitaplara olan erişimi giderek kısıtlıyor. İster istemez bütçeler daralıyor ve kitap ile kitap severler arasındaki mesafe artıyor.

Yukarıda saydığım nedenlerle, e-kitaplarda gerçekleşen %10 KDV artışına rağmen, daha çok sayıda girişimci ve girişimci adayının hayatlarına dokunabilmek amacıyla, “Girişimcilik Hapı” kitabının fiyatını kalıcı olarak %21 oranında indirdik.

Kitaba nereden ulaşabilirsiniz?

Kitaba D&R, idefix ve Kobo üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için sadece aşağıdaki simgelere tıklamanız yeterli.Not:

Arzu ederseniz okumasını istediğiniz veya faydalı olacağını düşündüğünüz kişilere kitabı tavsiye veya hediye edebilirsiniz.

 


Girişimcilik Hapı” kitabının Facebook sayfasını beğenebilirsiniz
https://www.facebook.com/GirisimcilikHapiTR
Dilerseniz satın alabilirsiniz:
· D&Rhttps://www.dr.com.tr/ekitap/girisimcilik-hap
· Idefixhttps://www.idefix.com/ekitap/girisimcilik-hap
· Kobohttps://www.kobo.com/tr/tr/ebook/girisimcilik-hap

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir